• Om du har frågor om våra produkter. Vänligen lämna ditt namn och telefonnummer så kontaktar vi dig så snart vi kan.


  • Du kan också ställa en fråga direkt i kontaktformuläret 

         så återkommer vi till dig via e-post.

Vi kontaktar dig!

 
 
 
 

Representanter

Magnus Östlin 

Stockholm/Mälardalen och Norra Sverige

+46 (0) 708 234 555

magnus@decibelab.se


Daniel Jonsson

Stockholm/Mälardalen och Norra Sverige

+46 (0) 708 234 556

daniel@johansondesign.se

Ledning/utveckling

Andreas Schönström

Södra Sverige

+46 (0) 708 146 220

andreas@johansondesign.se


Ulf Persson VD

CFO

+46 (0) 709 174 010

ulf@decibelab.se

Claes Brechensbauer

Business Manager

+46 (0) 433-527700

claes@decibelab.se


Per Kentner

Projektledare/Produktutveckling

+46 (0) 704 551 790

per@decibelab.se


Representanter Världen

Canada

18 watt

+1 416 787 1818

info@18-watt.com


Italien

Andrea Frabboni

+39 349 727 8713

info@quindidesignbox.com


Nederländerna

Arthur Eltink Agencies

+31 653 818 004

info@arthur-eltink-agencies.nl


Sydostasien

Carlo Gava

+39 042 242 2577

carlogava@italmarca.it


Danmark

Eddie Floridan

+46 (0)433 725 28

eddie@johansondesign.se


Japan

Carlo Gava

+39 042 242 2577

carlogava@italmarca.it


Norge

Björn Stubberud

+47 915 907 70

bjorn@johansondesign.se


Tyskland

Marcus Egerhall

+49 170 927 8060

egerhall@johansondesign.se


Estland, Lettland, Litauen

Oxana Logacheva

+46 (0)433 725 23

oxana@johansondesign.se


Kazakhstan

Oxana Logacheva

+46 (0)433 725 23

oxana@johansondesign.se


Polen

Oxana Logacheva

+46 (0)433 725 23

oxana@johansondesign.se


USA

MCONTRAST

+1 212 354 9255

info@mcontrast.com


Showrooms

Sverige- Stockholm

Blekingegatan 22

+46 (0) 708 234 555

magnus@decibelab.se


Storbritanien - London

The Swedish Church

London 6 Harcourt st,

Marylebone W1H 4AG London


Sverige - Malmö

Jungmansgatan 12

+46 (0)433 725 24

andreas@decibelab.se


Norge - Vinterbro

Nebbaveien  130

+47 915 907 70

bjorn@johansondesign.se


Sverige - Markaryd

Anders Anderssons väg 7

+46 (0) 433 725 00

info@decibelab.se


USA - New York

Mcontrast

321 44th Street

Suite 200, NY 10036 New York



Jacob Olsheden

Marknadsansvarig

+46 (0) 706 751 843

jacob@johansondesign.se

Frankrike

Agence Pise

+33 2 38 42 00 42

contact@agencepise.com


Kina

Carlo Gava

+39 042 242 2577

carlogava@italmarca.it


Schweiz

Bellton

+41 41 227 30 90

kontakt@bellton.ch



Östeuropa

Oxana Logacheva

+46 (0)433 725 23

oxana@johansondesign.se


Sverige - Göteborg

Stampgatan 8, 3tr

+46 (0) 433 725 24

andreas@johansondesign.se


Tyskland - Hamburg

Ditmar-Koel-Strasse 36

+49 170 927 8060

egerhall@johansondesign.se


Daniel Ilic

Tekniskt ansvarig

+46 (0) 706 325 390

daniel@decibelab.se

Storbritanien, Irland

Christian Schneider

+44 (0) 751 589 5395

christian@johansondesign.se


Indien

Carlo Gava

+39 042 242 2577

carlogava@italmarca.it


Mexico

Nordika,

Brian Bielenberg Sorensen

+52 333 630 5634

info@nordika.mx


Nederländerna - Haarlem

Raamvest 5

+31 653 818 004

info@arthur-eltink-agencies.nl